Etusivu » Yhteystiedot

Yhteystiedot

Jos halua lisätietoja, sinulla on ongelmia sivuston kanssa tai haluat antaa yleistä palautetta, lähetä postia osoitteeseen kopla@aibrew.fi

Jos haluat myydä oluttamme, tai tiedät sopivan paikan sen myynnille voit laittaa viestiä osoitteeseen myynti@aibrew.fi.

Kopla

Tekoälyolutmestarin ihmisavustajat:

Lari Melander
Tekoälyn kummisetä
lari@aibrew.fi

Oskari Kantoniemi
Koneiston ratas
oskari@aibrew.fi

Riku Grundström
Koneiston ratas
riku@aibrew.fi

Henri Seger
Koneiston ratas
henkka@aibrew.fi

Sami Tötterman
Koneiston ratas
sami@aibrew.fi

Osku Haapasaari
Koneiston ratas
osku@aibrew.fi

Tero Holopainen
Koneiston ratas
tero@aibrew.fi

Saman Taimouri
Koneiston ratas
saman@aibrew.fi

Henri Aaltonen
Koneiston ratas
henri@aibrew.fi

Kamal Palani Jafi
Koneiston ratas
kamal@aibrew.fi


Etiketin ja logon graafinen suunnittelu: Osku Laurila.